• חדש
GiTi SFP 1.25 G SFP 1000Base SX SFP מודול משדר, 1000Base מודול 1.25 גרם סיבים Multimodule עבור סיסקו מה שאמרתי לה-LX-SM-RGD/זה

GiTi SFP 1.25 G SFP 1000Base SX SFP מודול משדר, 1000Base מודול 1.25 גרם סיבים Multimodule עבור סיסקו מה שאמרתי לה-LX-SM-RGD/זה

Buyers rating:
ILS 6.93

זמינות

תכונות מוצר : 1.25 Gb/s, 850nm גל, עד 550m (1804ft) על 50/125um MMF ו-300 (984ft) על 62.5/125um MMF, דופלקס LC מחבר, DDM נתמך.נרחב תאימות : מתאים סיסקו מה שאמרתי לה-SX-MMD/SFP-ג 'י-ס, Ubiquiti UF-מ" מ-1 G, Meraki מא-SFP-1 GB-SX, Mikrotik S-85 DLC05 D, Netgear AGM731 F, D-Link דמ-311 GE , Supermicro, ברודקום, Linksys ואחרות פתח מתגים, ect.חזק אבטחת איכות : השגנו CE, FCC, Ro HS, REACH, ה-FDA תעודות מקצועיות.תקן התעשייה : SFF-8472,SFP מס " א,IEEE 802.3 ab.היכן להשתמש : כל המודולים הם 100% נבדק.לעתים קרובות בשימוש מתגים, שרתים, ציוד חומת האש ציוד, מדיה, ממירים, נתבים, שרתים, וכן הלאה.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

1pcs NRF905 אלחוטי מודול משדר עם אנטנה
  • חדש
דירוגי לקוחות:

1pcs NRF905 אלחוטי מודול משדר עם אנטנה

נגד התערבות היכולת, במיוחד עבור בקרה תעשייתית יישומים באמצעות DSS + תדר PLL synthesizer טכנולוגיה, מצוין יציבות ת�

ILS 33.01