• חדש
QuickNet המטען הרכבה כבל סיב, סוג: OM5+

QuickNet המטען הרכבה כבל סיב, סוג: OM5+

Buyers rating:
ILS 0.00

זמינות

סיבים : סוג OM5+.סוג מחבר : Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO/IEC 11801, TIA/EIA-568-סי 3, טיה-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-סי 1, Ro HS,טיה-492-AAAD, מטען 60793-2-10 סוג A1a.3 דליקות דירוג LSZH.יישום : מרכזי נתונים מהירה הדורשת תשתיות פריסה עם מורחבת להגיע.בקוטר קטן המטען מכלולי כבל להשתמש-30% -40% פחות מקום אשר הנו אידיאלי עבור צפיפות גבוהה כבל יישומים.OM5+, 24 סיבים המטען, נמוך עשן אפס הלוגן, Pan MPO הנשים Pan MPO נקבה, HD להגמיש את המעבר, שיטה ב', אולטרה אובדן הכנסה, מושך את העין בקצה אחד - 31 מטרים.

אודות המוצר

בחירת לקוחות

Panduit H100X034H2T-2-B
  • חדש
דירוגי לקוחות:

Panduit H100X034H2T-2-B

איכות גבוהה Panduit המוצר.סוג המוצר הוא Panduit H100 X034 H2 T 2 ב איכות גבוהה Panduit מוצר תעשייתי איכותי, קל להתקנה.Panduit ה

ILS 15.25