• חדש
Meiyya הקיץ הנאה רך הספר, מותק ספר פעילות מבד רך מוקדם חינוך צעצועים לתינוק בן ובת

Meiyya הקיץ הנאה רך הספר, מותק ספר פעילות מבד רך מוקדם חינוך צעצועים לתינוק בן ובת

Buyers rating:
ILS 7.46

זמינות

ღAttractive : הוא יכול למשוך את התינוק לקחת את היוזמה תראה, תוססת תמונות עם חיה דפוסים וצבעים, מלא פעילויות חינוכיות לילדים ליהנות. ღHigh איכות : איכות גבוהה ועיצוב חומר קיימא עמידות ובטיחות, אולטרה קל משקל, לא רעילה, מדמיע עמיד, רחיץ.לכל צד יש קטן מחרוזת, המשמש כדי לקשור את מעקה המיטה. ღAdvantage : זו דרך טובה לעודד תינוקות החושים של חקר, חזותית-זיהוי כישורים, קטגוריזציה, כישורי שפה & מיומנויות קריאה וכו'. ღGood מתנה : אלה צבעוניים התינוק בד ספרים מושלמים עבור מתנות לתינוק מקלחת או 1 יום הולדת, הם מתנות נהדרות כדי לעזור חדשה להורים לתת לילדים שלהם למידה טובה להתחיל מצחיק ניסיון. ღGuarantee : במקרה של בעיות כלשהן, אנא אל תהססו ליצור קשר עם המוכר כדי לפתור בעיות.המטרה שלנו היא שלך 100% שביעות רצון, אנחנו לא יעצור בשום דבר כדי להשיג את זה.מפרט : מצב : 100% מותג חדש משקל : 23g חומר : פוליאסטר המוצר להרחיב גודל : 10*10 ס "מ/3.93*3.93 אינץ' (כ) רשימת החבילות : 1* בד הספר, שים לב : אור ירי מציג שונים עלול לגרום צבע של פריט בתמונה קצת. שונה הדבר האמיתי.המדידה מותר שגיאה הוא +/- 1-3 ס " מ.

אודות המוצר

  :

בחירת לקוחות

Panduit FZTRP7N7NXNM015
  • חדש
דירוגי לקוחות:

Panduit FZTRP7N7NXNM015

איכות גבוהה Panduit המוצר.תעשייתיים, איכות.קל להתקנה.סוג המוצר הוא Panduit S72 SDB באיכות גבוהה Panduit מוצר תעשייתי א�

ILS 0.00
QuickNet המטען הרכבה כבל סיב, סוג: OM5+
  • חדש
דירוגי לקוחות:

QuickNet המטען הרכבה כבל סיב, סוג: OM5+

סיבים : סוג OM5+.סוג מחבר : Pan MPO נקבה.תכונות עמידות : חסין אש.סטנדרטים פגשתי : עונה או עולה ISO / IEC 11801, TIA / EIA568סי 3

ILS 0.00
Ryka נשים וידה RZX
  • חדש
דירוגי לקוחות:

Ryka נשים וידה RZX

תוצרת ארה " ב או מיובאים.סוליית גומי.עקב אמצעים כ 0.75".REZORB השפעה גבוהה כרית העקב את הטוב ריפוד וגמישות.לנשי�

ILS 26.39
10 5/8 ס מ ממולא פלפל מתלה עם כוכבים
  • חדש
דירוגי לקוחות:

10 5/8 ס מ ממולא פלפל מתלה עם כוכבים

ממולאים פלפל מחזיק.מחזיק 48 ופלפלים ממולאים 10 5 / 8 ס " מ ארוך.המגש מצופה ניקל.כמות : 1 יח'.ממולאים פלפל מחזיק ע

ILS 0.00