• חדש
LXD כיסאות אמבטיה,מקלחת כיסא | ספסל אמבטיה שרפרף המושב | במבוק | נכים, קשישים, בריאטרי,30×60×45Cm

LXD כיסאות אמבטיה,מקלחת כיסא | ספסל אמבטיה שרפרף המושב | במבוק | נכים, קשישים, בריאטרי,30×60×45Cm

Buyers rating:
ILS 47.68

זמינות

נגד החלקה, החלקה, בזווית הרגליים לספק יציבות יוצאת דופן עבור מקלחת הכיסא.קל ועמיד,נבנה עם במבוק, קל מקלחת צואה מסגרת תומכת עד 300 ק " ג.את משקל המסגרת נייד בקלות להגברת הנוחות.מועיל בשירותים קשישים קשישים, נכים, בריאטרי, נכים, אנשים נפצעו, ואחרים שרוצים לשבת בעת הרחצה.על פי ארגונומי מקומות, אנשים יושבים יותר נוח,מושב הרחבת עיצוב,להגדיל את מרחב פעילות מתאים עבור קבוצות שונות של אנשים.הגברת הבטיחות והנוחות שלך אמבטיה ומקלחת האזור על ידי התקנת הזה שימושי חוסך מקום מושב אמבטיה.זה מקלחת צואה מיועד עבור נכים, קשישים, בהריון או אחרים לא נוח לאדם.עם נוח ובטוח לשימוש יומיומי.☞ מפרט : סוג פריט : מקלחת שרפרף / כסא מקלחת / אמבטיה Bench Material : Bamboo Cleaning שיטה : בד רטוב לשפשף יבש Naturally Package הרשימה : 1 X מקלחת צואה[זהירות]◆מוצר זה מוכר רק מקלחת שרפרפים, ואינו מכיל כל מוצר אחר תמונות.◆כאשר מודדים באופן ידני, את גודל המוצר עשוי להראות פיזית שגיאה של 1-5 ס " מ◆בשל אור חזק, מוצר זה יהיה להפיק צבע מסוים. ההבדל.זה נורמלי, בלתי נמנע.תודה על ההבנה!◆אתה תמיד צריך לקרוא את התוויות, אזהרות והוראות המסופקים עם המוצר לפני השימוש או לצרוך אותו ולא להסתמך אך ורק על המידע שהוצג באתר שלנו.◆ברוכים הבאים לחנות שלנו !אם יש לך מוצר ספציפי שאילתות, אנא צור קשר שלנו.

אודות המוצר

Item Type:
Shower Stool / Shower Chair / Bath Bench
Material:
Bamboo
Cleaning Method:
Wet Cloth Scrub, Dry Naturally
Package List:
1 X Shower Stool :
[Precautions] :
◆This Product Only Sells Shower Stools, and Does Not Contain Other Product Pictures. :
◆When Measuring Manually, the Product Size May Show a Physical Error of 1-5 cm :
◆Due to Strong Light, This Product Will Produce a Certain Color Difference. This is Normal and Inevitable. Thank You for Understanding! :
◆You Should Always Read the Labels, Warnings and Instructions Provided with the Product Before Using or Consuming It and Not Solely Rely on the Information Presented on Our Website. :
◆Welcome to Our Shop ! If You Have Any Specific Product Queries, Please Contact Ours. :

בחירת לקוחות