• חדש
עקירה רציף, 360° סיבוב דיוק גבוה מתכוונן 196N אנכי לטעון הזזה הבמה עבור ציוד מיקום

עקירה רציף, 360° סיבוב דיוק גבוה מתכוונן 196N אנכי לטעון הזזה הבמה עבור ציוד מיקום

Buyers rating:
ILS 51.20

זמינות

העומס האנכי יכול 196 N (20 Kgf), אשר מתאים מאוד מדויק עיבוד שונות של מכונות בתחום של אוטומציה של תהליכים.מיקרומטר סיבוב הידית כדי לדחוף את רולר מדריך עיצוב, יש רמת דיוק גבוהה, עומס גבוה עמידות, יציבות תנועה.הזזה שלב יש 4 העברת הנחיות של XYZR, אשר יכול להיות בסדר מכוון עבור תרגום, הרמה וסיבוב.הגוף העיקרי הוא עשיתי של אלומיניום סגסוגת, black anodized, אשר הוא קל משקל, ללבוש עמיד, עמיד בפני קורוזיה.R גרזנים ניתן לסובב 360 מעלות, ויש לו ר זווית הגנה, כל הקצוות deburred כדי להבטיח הפעלה בטוחה.תכונה : 1. הזזה שלב יש 4 העברת הנחיות של XYZR, אשר יכול להיות בסדר מכוון עבור תרגום, הרמה וסיבוב.2. מיקרומטר סיבוב הידית כדי לדחוף את רולר מדריך עיצוב, יש רמת דיוק גבוהה, עומס גבוה עמידות, יציבות תנועה.3. R גרזנים ניתן לסובב 360 מעלות, ויש לו ר זווית הגנה, כל הקצוות deburred כדי להבטיח הפעלה בטוחה.4. הגוף העיקרי הוא עשיתי של אלומיניום סגסוגת, black anodized, אשר הוא קל משקל, ללבוש עמיד, עמיד בפני קורוזיה.5. העומס האנכי יכול 196 N (20 Kgf), אשר מתאים מאוד מדויק עיבוד שונות של מכונות בתחום של אוטומציה של תהליכים.כיצד להשתמש : מפרט : סוג פריט : הזזה Stage Model : SEMXYZR-160 Round שולחן קוטר : Approx. 160 מ " מ / 6.3 in Movement כיוון : XYZR 4 directions Body חומר : סגסוגת אלומיניום (anodized השחור)כונן מצב : מיקרומטר שמסובב את הידית כדי לדחוף את רולר מדריך (מיקרומטר + רולר מדריך)לדאות המסלול : roller Rail סוג : מיקרומטר roller Thread הרכבה חור מספר : 16 Thread הרכבה חור קוטר : Approx. 4mm / 0.2 in Thread הרכבה חור עומק : Approx. 8 מ " מ / 0.3 in Vertical התנגדות עומס : 196 N (20 Kgf) XY נסיעות שבץ : Approx. ±25 מ " מ / 1in Z צירים נסיעות שבץ : Approx. ±11mm / 0.4 in R צירים נסיעות שבץ : 360° rotation R צירים כוונון : ±5°מינימום מידה : 0.01 mm Straightness : 0.03 mm Application : ציוד אופטי, מכשירי מדידה, ייצור מוליכים למחצה, ציוד, מכונות בדיקה, מיקרוסקופים, ציוד צילום, טיפול מכונות, מכונות עיבוד, מכונות דפוס; מכונות מחלק ו others1. מכני הזזה שולחן כללית רכיב זה משלים את להאכיל תנועה.מלאה מכני הזזה שולחן אני.

אודות המוצר

Item Type:
Sliding Stage
Model:
SEMXYZR-160
Round Table Diameter:
Approx. 160mm / 6.3in
Movement Direction:
XYZR 4 directions
Body Material:
Aluminum alloy (black anodized)
Drive Mode:
Micrometer rotates the knob to push the roller guide (micrometer + roller guide)
Glide Trajectory:
roller
Rail Type:
Micrometer roller
Thread Mounting Hole Number:
16
Thread Mounting Hole Diameter:
Approx. 4mm / 0.2in
Thread Mounting Hole Depth:
Approx. 8mm / 0.3in
Vertical Load Resistance:
196N (20Kgf)
XY Travel Stroke:
Approx. ±25mm / 1in
Z Axes Travel Stroke:
Approx. ±11mm / 0.4in
R Axes Travel Stroke:
360° rotation
R Axes Fine Adjustment:
±5°
Minimum Scale:
0.01mm
Straightness:
0.03mm
Application:
Optical equipment, measuring devices, semiconductor manufacturing equipment, testing machines, microscopes, photographic equipment, handling machines, processing machines, printing machines; dispensing machines and others
1. The mechanical sliding table is a general component that completes the feed movement. The complete mechanical sliding table i :

בחירת לקוחות

פרל איזומי גברים ויר קצרים.
  • חדש
דירוגי לקוחות:

פרל איזומי גברים ויר קצרים.

הגוף העיקרי : 90% פוליאסטר 10% elastane רשת לוחות : 100% פוליאסטר ריפוד קצר : 84% פוליאסטר 16% ספנדקס.מיובאים.וו ולולאה

ILS 80.00