• חדש
LODFIBER S-SFP-GE-LH40-SM1310 Huawei תואם 1000BASE-LH40 SFP 1310nm 40קילומטר דום המשדר.

LODFIBER S-SFP-GE-LH40-SM1310 Huawei תואם 1000BASE-LH40 SFP 1310nm 40קילומטר דום המשדר.

Buyers rating:
ILS 0.00

זמינות

S-SFP-GE-LH40-SM1310. Huawei S-SFP-GE-LH40-SM1310 תואם. 1000 BASE-לשעבר SFP 1310nm 40קילומטר המשדר.LODFIBER S-SFP-GE-LH40-SM1310 Huawei תואם 1000 BASE-LH40 SFP 1310nm 40קילומטר דום המשדר 100% Huawei תואם 1000 BASE-לשעבר SFP 1310nm 40קילומטר המשדר מפרט טכני : מספר חלק : S-SFP-GE-LH40-SM1310 גודל פיזי של הכונן : SFP סוג המכשיר : מכשיר הקשר מודול יישום : 1000 BASE-לשעבר קצב העברת נתונים : 1 Gbps גל : 1310nm מרחק מקסימלי : 40 ק " מ TX Power : -5 ~ 0d Bm רגישות מקלט : .

אודות המוצר

בחירת לקוחות